La Collina Bed and Breakfast

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Pendeldienst

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit elegante La Collina Bed and Breakfast Orvieto is gelegen op rijafstand van 10 minuten van de Bigi wijnmakerij en binnen 6 km van het Castello di Torre Alfina. Dit hotel heeft uitzicht op de stad en biedt wifi in de kamers.

    Het Bosco Sasseto ligt ook op 7 km afstand van deze bed en breakfast. Reizigers geven, ongeacht hun religie, de voorkeur aan een bezoek aan de Kerk van Sant'Antonio Abate - een populaire gebedsplaats op 15 minuten autorijden van La Collina Bed and Breakfast Orvieto.

    De allergievrije kamers hebben een balkon en een terras. Ze beschikken over badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche, en gemakken als een haardroger en handdoeken. De privébadkamers zijn voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche, evenals kamerjassen en handdoeken voor het extra comfort van de gasten.

    Drankjes zijn verkrijgbaar in de tuin bar. Mola del sacramento serveert de Italiaanse keuken en bevindt zich net om de hoek bij La Collina Bed and Breakfast.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer055010C101015402,IT055010C101015402
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij La Collina Bed and Breakfast Orvieto

    De allergievrije kamers hebben een balkon en een terras. Ze beschikken over badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche, en gemakken als een haardroger en handdoeken. De privébadkamers zijn voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche, evenals kamerjassen en handdoeken voor het extra comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Collina Bed and Breakfast Orvieto Skyline foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Buitenkant foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Interieur foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Kamer foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Faciliteiten foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Kamer foto
    Studio met een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Collina Bed and Breakfast Orvieto Skyline foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Faciliteiten foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Buitenkant foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Interieur foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Keuken foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Kamer foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Faciliteiten foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Gangen foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Interieur foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Collina Bed and Breakfast Orvieto Skyline foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Collina Bed and Breakfast Orvieto Skyline foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Buitenkant foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Faciliteiten foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Gangen foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Hostel Bedden foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Toiletten foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Kamer foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Buitenkant foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Wastafels foto La Collina Bed and Breakfast Orvieto Voorzieningen foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Collina Bed and Breakfast Orvieto

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Collina Bed and Breakfast Orvieto

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Collina Bed and Breakfast Orvieto